Wspieramy organizacje pozarządowe

Najważniejsze jest i będzie zawsze Stowarzyszenie Po To Jestem . Działalność w Stowarzyszeniu Po To Jestem pozwoliła nam rozwinąć pasję i wiedzę, które zaowocowały rozwojem marki DOGCESSORIES®

Logo Fundacji na rzecz osób niewidomych Labrador

Aktywnie współpracujemy z Fundacją Labrador – Pies Przewodnik

Produkty firmy DOGCESSORIES® są również wykorzystywane przez psy lawinowe i ich przewodników w TOPR

Bliskie naszemu sercu są także Amstaffy Niczyje

Najistotniejszy jest dla nas profesjonalizm w pracy z psem. Jeśli działasz w organizacji pozarządowej i masz wystarczające doświadczenie by zostać naszym testerem, skontaktuj się z nami, być może uda nam się nawiązać owocną współpracę:)

POZNAJ SMYCZE IDEALEASH

Wasze smycze pozwalają odzyskać wiarę w ponowną radość spacerów z psem – taką opinię usłyszeliśmy od jednej z klientek szkoły dla psów, której trenerzy używają naszego asortymentu. Jeśli chcesz doświadczyć naszej jakości i zrozumieć, co czyni sprzęt od Dogcessories wyjątkowym – skontaktuj się z nami. Mamy specjalną ofertę dla profesjonalistów, nie wymagającą wkładu kapitałowego w nawiązanie współpracy. ZAPRASZAMY!

Instruktorzy szkolenia psów i behawioryści

Nasze akcesoria doskonale sprawdzają się w pracy z psami wymagającymi treningu behawioralnego lub będącymi w okresie rehabilitacji. Lekarze weterynarii z całej Polski cenią sobię naszą współpracę.

Gorąco zapraszamy do kontaktu! Zapewniamy, że nasza oferta będzie dla Państwa atrakcyjna.

Kliniki i gabinety weterynaryjne

Jesteśmy polskim producentem i opieramy swoją jakość na europejskich dostawcach. Nasze wzornictwo i innowacyjne rozwiązania są chronione prawem własności intelektualnej na międzynarodowym rynku. Każdy artykuł jest odręcznie podpisany przez jego twórcę.

Hurtownie i sklepy zoologiczne

Zapewniamy szkolenia produktowe i wsparcie marketingowe, a także programy motywacyjne dla sprzedawców. Nasza oferta ukształtowana jest w oparciu o budowanie długotrwałej współpracy przy obopólnie atrakcyjnych warunkach. Zapraszamy do kontaktu w celu budowania nowej jakości na polskim rynku zoologicznym!