szelki dla psa

Najlepsze szelki dla psa

Spacer jest dla każdego czworonoga wyjątkową chwilą, która pozwala mu nie tylko pójść za potrzebą, ale również nacieszyć się psimi zapachami, spotkać kudłatych przyjaciół i zaczerpnąć nieco świeżego powietrza. Dlatego tak istotne jest zadbanie o jego komfort – to zadanie dla Ciebie, jako właściciela. Uda Ci się to dzięki produktom dostępnym w tej kategorii – oferujemy najlepsze szelki dla psa, które mają bardzo wiele zalet.

Wyposażone w miękkie odblaskowe krawędzie – gratka dla miłośników wieczornych i nocnych spacerów!

Dlaczego szelki dla psa?

Szelki dla psa są rozwiązaniami, z których muszą korzystać właściciele niektórych ras, takich jak mops czy buldog. Ze względu na budowę czworonoga, będą one sprawdzać się o wiele lepiej, niż tradycyjne obroże. To jednak nie wszystko – szelki polecane są również tym osobom, których psiaki mają tendencję do ciągnięcia i z którymi spacer nie należy do przyjemności. Dzięki temu łatwiej będziesz mógł kontrolować swojego pupila i uczyć go odpowiednich zachowań podczas przechadzki. Co najważniejsze – są one o wiele lepszą i bezpieczniejszą dla psa alternatywą, niż np. kolczatki czy też psie uzdy, które nazywane są również kantarami.
W naszej ofercie znajdziesz specjalne szelki dla psa easy walk, które zostały stworzone po to, aby zapewnić komfortowy spacer zarówno psu, jak i właścicielowi. Na czym polega ich skuteczność? Przede wszystkim na ich specjalnej budowie oraz podpinaniu smyczy do szelek od przodu. Dzięki temu w sytuacji, gdy pies Cię wyprzedza, siła z którą ciągnie skieruje jego ciało w Twoją stronę – bez jakiegokolwiek wysiłku. Siły rozłożone są na całą obręcz barkową czworonoga, w związku z czym nie dochodzi do miejscowych przeciążeń na kręgi szyjne, jak w przypadku wspomnianych już kantarów. To rozwiązania w pełni bezpieczne i komfortowe dla psa.

 

Kupując u nas stawiasz na najwyższą jakość!

Oczywiście wybierając szelki bezuciskowe dla psa, kierowaliśmy się nie tylko ich funkcjonalnością i bezpieczeństwem, ale również jakością wykonania. Dzięki temu zamawiając produkty w naszym sklepie, stawiasz na ponadprzeciętną wytrzymałość produktów, która wynika z wykonania ich przy wykorzystaniu odpowiednio wyselekcjonowanych materiałów. Dzięki temu mogą one służyć również większym rasom psów i to przez bardzo długi czas!
Zadbaliśmy również o to, aby szelki dla psów były dostępne w wielu wariantach. Dzięki temu masz możliwość wyboru zarówno różnych wymiarów, jak również wariantów kolorystycznych – w ten sposób dostosowujesz najlepsze szelki dla swojego psa. Wszystkie dostępne produkty są bardzo proste w zakładaniu i zapinaniu, a ich wysoka estetyka wykonania przypadnie do gustu wszystkim miłośnikom czworonogów.

Nie tylko szelki bezuciskowe dla psów!

Jako miłośnicy czworonogów, oferujemy nie tylko szelki dla psów, ale również wiele innych akcesoriów – znajdziesz u nas wysokiej jakości smycze, obroże, szarpaki i wiele innych rozwiązań od najlepszych producentów na rynku. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszego sklepu!