szarpaki dla psów

Idealny szarpak dla psa!

Dla psa zabawa ma ogromne znacznie –pozwala mu spożytkować nadmiar energii, rozwijać się i oczywiście zyskać dobre samopoczucie. Jako właściciel powinieneś więc zadbać o jak najlepsze zabawki, które nie tylko zapewnią czworonogowi mnóstwo rozrywki, ale również będą dla niego w pełni bezpieczne. W naszej ofercie znajdziesz szarpak dla psa z kolekcji Best Tug Toys, która oferuje wyłącznie najlepsze rozwiązania.

Standardowe polarowe modele w wariancie małym i dużym. Wykonywane z wysokiej jakości materiałów, które nie zawierają jakichkolwiek substancji, które mogłyby być szkodliwe dla psa. Są dzięki temu wytrzymałe i lekkie, a przy tym tworzone ręcznie – w ten sposób masz pewność, że inwestujesz w produkt unikalny, który posiada własnoręczny podpis swojego wykonawcy! Oczywiście szarpak dla psa jest bezpieczny dla dziąseł zwierzęcia i z pewnością umożliwi Ci zapewnienie mu miłych chwil. W sklepie dostępne są warianty dla małych i dużych psów.

Specjalne szarpaki SUPER SOLID  dzięki wykonaniu ze specjalnych materiałów, unoszą się na wodzie i nie zmieniają swoich kształtów. Szarpak jest bardzo wytrzymały, stanowiąc wspaniały sposób na zabawę z każdym psem. Co więcej, szarpak dla psa w wersji SUPER SOLID posiada bardzo wygodne uchwyty, co daje również komfort zabawy właścicielowi czworonoga.

Dlaczego zabawa z szarpakiem jest tak istotna dla Twojego psa?

Szarpak dla psa to zabawka, która pozwala mu na doskonałą rozrywkę – szarpiąc, pies nie tylko świetnie się bawi, ale również jest w stanie spożytkować nadmiar energii. To jednak nie wszystko – zabawa z szarpakiem jest istotna również dlatego, że znacząco usprawnia trawienie posiłków, co będzie szczególnie istotne w przypadków młodych i starszych czworonogów.
Jak to możliwe? W grę wchodzi tutaj bowiem psi instynkt łowiecki – szarpanie zabawki (a niegdyś ofiary) jest informacją dla układu pokarmowego, że czas rozpocząć produkcję kwasów trawiennych, ponieważ za chwilę nastąpi konsumpcja. Dzięki temu posiłek zostanie lepiej strawiony, co będzie bardzo korzystne dla Twojego pupila.
Dlatego też zabawa z szarpakiem dla psa powinna odbywać się po wspólnej aktywności, a tuż przed podaniem czworonogowi jedzenia.

 

Jakie szarpaki znajdziesz w naszej ofercie?

Best Tug Toys oferuje swoim Klientom różne rozwiązania, a w naszym sklepie z całą pewnością znajdziesz takie, które w stu procentach spełnią Twoje oczekiwania. I oczywiście zamówisz takie, które będzie dopasowane do potrzeb oraz gabarytów Twojego czworonoga. Co możemy Ci zaoferować?

    • Standardowe polarowe modele w wariancie małym i dużym. Wykonywane z wysokiej jakości materiałów, które nie zawierają jakichkolwiek substancji, które mogłyby być szkodliwe dla psa. Są dzięki temu wytrzymałe i lekkie, a przy tym tworzone ręcznie – w ten sposób masz pewność, że inwestujesz w produkt unikalny, który posiada własnoręczny podpis swojego wykonawcy! Oczywiście szarpak dla psa jest bezpieczny dla dziąseł zwierzęcia i z pewnością umożliwi Ci zapewnienie mu miłych chwil. W sklepie dostępne są warianty dla małych i dużych psów.
    • Specjalne szarpaki SUPER SOLID. Alternatywą jest model, który dzięki wykonaniu ze specjalnych materiałów, unosi się na wodzie i nie zmienia swoich kształtów. Jest bardzo wytrzymały, stanowiąc wspaniały sposób na zabawę z każdym psem. Co więcej, szarpak dla psa w wersji SUPER SOLID posiada bardzo wygodne uchwyty, co daje również komfort zabawy właścicielowi czworonoga.

Zapraszamy do zapoznania się z dostępnymi w ofercie produktami – spełniają one oczekiwania najbardziej wymagających osób, ponieważ wszystkie szarpaki dla psów są wynikiem wieloletniej obserwacji czworonogów, a także całej masy testów. Dlatego będą idealnym rozwiązaniem dla Twojego pupila.
W Dogcessories zadbaliśmy zarówno jakość asortymentu, jak również ceny – dzięki temu jesteśmy w stanie spełniać oczekiwania najbardziej wymagających Klientów. Zapraszamy do składania zamówień!