Get 10% extra OFF on Porto Summer Sale - Use PORTOSUMMER coupon - Shop Now!

Szarpak dla psa – nie tylko dla dobrej zabawy czworonoga!

Szarpak dla psa – nie tylko dla dobrej zabawy czworonoga!

Szarpak dla psa – nie tylko dla dobrej zabawy czworonoga!

Wiele jest akcesoriów dla psów, które – jako właściciel czworonoga – powinieneś zakupić. Poza standardowymi i najbardziej niezbędnymi, jak smycz, szelki czy obroża, mamy jeszcze wiele innych – przydatnych zarówno w zabawie, jak i rozwoju psiaka. Bez wątpienia jednym z takich akcesoriów jest szarpak dla psa, który daje wiele korzyści. Sprawdźmy dlaczego warto w niego zainwestować i jakie warianty tego rozwiązania znajdziesz w ofercie Dogcessories!

Jakie szarpaki warto zakupić?

Pies to zwierzę, dla którego człowiek jest całym światem i które oczekuje od niego nie tylko opieki, poczucia bezpieczeństwa i pożywienia. Jako właściciel jesteś również od tego, aby zadbać o codzienną radość swojego pupila. Grunt to dobra zabawa, a taką zapewni czworonogowi właśnie szarpak dla psa – rozwiązanie wyposażone w uchwyty, dzięki którym możesz chwycić zabawkę i skutecznie „szarpać” się z psem. Jest to doskonały sposób na spędzanie czasu, który nie tylko zapewni psu radość, ale również pozwoli mu spożytkować nadmiar energii i oczywiście zbliżyć go z właścicielem.

Jak się jednak okazuje – szarpak dla psa to nie tylko znakomita zabawa, ale również sposób na zapewnienie mu zdrowia! Z czego to wynika? Okazuje się bowiem, że psy trawią pokarm o wiele wolniej niż człowiek, dlatego też warto pomóc im w przyspieszeniu tego procesu. Trzeba odwołać się w tym miejscu do instynktu łowieckiego czworonoga – szarpiąc swoją ofiarę daje on znać układowi trawiennego, że za chwilę będzie spożywał pokarm. Dzięki temu dochodzi do produkcji soków trawiennych oraz zdecydowanie lepszego przetrawienia pokarmu.

Szarpak dla psa zastępuje tutaj ofiarę, ale jego działanie daje podobny efekt – dlatego też warto bawić się z czworonogiem na krótko przed spożywanym przez niego obiadem. Zapewni mu to o wiele lepsze samopoczucie i oczywiście zdrowie. Każdego dnia!

Szarpak dla psa – na co zwrócić uwagę podczas jego zakupu?

Oczywiście na jakość wykonania. Jest to bardzo ogólne określenie, na które składa się z jednej strony jakość zastosowanych materiałów, a z drugiej funkcjonalność i bezpieczeństwo. Jeżeli chcesz inwestować wyłącznie w sprawdzone rozwiązania, sprawdź ofertę Dogcessories – postawiliśmy wyłącznie na rozwiązania, które są niezwykle wytrzymałe i wykonane z takiego materiału, który nie wpływa negatywnie na psa i jest całkowicie bezpieczny.

W naszej ofercie znajdziesz dwa warianty produktów:

  • szarpaki polarowe, które polecane są przede wszystkim dla szczeniąt oraz starszych psów – zapewniają komfort zabawy zarówno czworonogom, jak również ich właścicielom i będą służyć przez bardzo długi czas;
  • szarpaki Super Solid, które przeznaczone są dla najbardziej energicznych i silnych psów – z tego względu, że są ponadprzeciętnie wytrzymałe i wykonane z najlepszych materiałów, zapewniając doskonałą zabawę każdemu czworonogowi.

Oczywiście polecamy zarówno szarpaki małe, jak i duże – dla psów różnej wielkości. Sprawdź ofertę i zainwestuj w radość i zdrowie swojego psa!

Podziel się tym postem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *