Get 10% extra OFF on Porto Summer Sale - Use PORTOSUMMER coupon - Shop Now!

Smycz dla psa z amortyzatorem – 5 korzyści, jakie Ci zapewni

Smycz dla psa z amortyzatorem – 5 korzyści, jakie Ci zapewni

Smycz dla psa z amortyzatorem – 5 korzyści, jakie Ci zapewni

Bezpieczeństwo i komfort psa są najważniejsze dla większości właścicieli. Pragniemy zadbać o naszego czworonoga jak najlepiej, dlatego wybieramy najlepsze akcesoria. A bez wątpienia należy do nich również smycz dla psa z amortyzatorem, która dostępna jest w naszej ofercie. Ten specjalny model przyniesie wiele korzyści – nie tylko Twojemu pupilowi, ale również Tobie. Sprawdźmy, jakie są te najważniejsze!

Korzyść 1 – smycz dla psa z amortyzatorem ochroni Twoje stawy

To jedna z najważniejszych korzyści, dla których na zakup decyduje się duża liczba naszych Klientów. Bez wątpienia smycz dla psa z amortyzatorem wyróżnia się na tle innych i jest to dobry pomysł dla wszystkich tych osób, które chcą uniknąć konsekwencji szarpnięć psa – szczególnie, gdy jest on duży i ma sporo siły. Takie szarpnięcia nie tylko wywołują dyskomfort, ale również mogą mieć niekorzystny wpływ na Twoje stawy.

Dzięki amortyzacji problem ten znika, co jest niezwykle cenne dla Twojego zdrowia. Możliwości rozciągania smyczy nawet na 15 cm sprawia, że użytkownik ma lepszą kontrolę nad psem, a czworonóg uczy się prawidłowych zachowań. Im bardziej ciągnie, tym większy czuje opór, dzięki czemu oducza się nieprawidłowych zachowań. A właściciel, który dotychczas obawiał się spacerów, może cieszyć się komfortem i bezpieczeństwem.

Uwaga! Amortyzator nie traci swoich właściwości pod wpływem warunków atmosferycznych – nie rozciąga się i nie flaczeje, co czyni go najlepszym tego typu rozwiązaniem na rynku.

Korzyść 2 – nauczysz psa prawidłowych zachowań

Dzięki regulowanej i amortyzowanej smyczy o wiele łatwiej jest kontrolować psa podczas spaceru, treningu czy zabawy. Inwestując w nią, szybciej nauczysz go, by nie podgryzał smyczy, oduczysz go szarpania, a także nauczysz go prawidłowego chodzenia na luźnej smyczy. Wszystko to dzięki odpowiednim rozwiązaniom, takim jak płynna regulacja, ochrona przed przegryzaniem i nie tylko. Od teraz spacery będą o wiele przyjemniejsze.

Z czego to wynika? Przede wszystkim z faktu, że amortyzacja uzmysławia psu, że szarpanie nie ma większego sensu i zaprzestaje on tej praktyki.

Korzyść 3 – łatwo wyregulujesz długość smyczy

Płynna regulacja długości to jedna z zalet smyczy dla psa IDEALEASH, którą zakupisz w naszym sklepie. Jest to bardzo proste i szybkie, dzięki czemu zapewnisz sobie oraz swojemu psu najwyższy komfort w czasie spaceru. Co więcej, możesz wybrać dowolny rozmiar smyczy, który dopasujesz do wieku czy wielkości swojego pupila.

Korzyść 4 – unikniesz zerwania smyczy

Z czego jeszcze wynika najwyższa jakość smyczy dla psów, jakie oferujemy w naszym sklepie? Oczywiście z selekcji produktów pod kątem materiałów, z jakich zostały wykonane. Dzięki temu wszystkie smycze, jakie u nas zakupisz, będą niezwykle odporne na przegryzanie oraz zerwania, dzięki czemu w każdym momencie spaceru czy treningu będziesz czuć się bezpiecznie. I zyskasz rozwiązanie, które będzie towarzyszyło Tobie oraz Twojemu czworonogowi na przestrzeni wielu lat!

O najwyższej jakości dostępnych smyczy świadczy fakt, że zostały one objęte aż 365-dniową gwarancją producenta.

Czy to wszystko?

Oczywiście, że nie. W naszej ofercie znalazły się różne modele smyczy dla psów z amortyzatorem – również takie, które możesz bezproblemowo przypiąć do pasów bezpieczeństwa. Będzie to niezwykle pomocne dla wszystkich osób, które często podróżują ze swoim psem samochodem. Zapraszamy do zapoznania się z dostępnymi rozwiązaniami i wybrania takiego, które w stu procentach spełni wszelkie oczekiwania – zarówno Twoje, jak i Twojego czworonoga!

Podziel się tym postem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *