Logo Dogcessories biały napis

MAMY NOSA DO INNOWACJI!

NASZA MISJA

Relacja człowieka z psem powinna opierać się na komforcie i bezpieczeństwie – właśnie temu mają służyć innowacyjne produkty Dogcessories.

Każdy trener psów ma misję – by właściciel dobrze zrozumiał swojego czworonoga. Mało kto zdaje sobie sprawę ile psów trafia do schronisk właśnie przez to, że ludzie nie radzą sobie z ich wychowaniem.

Gdy miłośnik psów decyduje się na kupno lub adopcje, wyobraża sobie, że pies będzie towarzyszył mu zawsze i wszędzie… A co jeśli pies szarpie na smyczy tak bardzo, że wyrywa bark i każdy spacer wiąże się z bólem? Co poradzić, jeśli pies w ekscytacji gryzie smycz i wciąż istnieje ryzyko że ucieknie i zrobi krzywdę sobie lub komuś innemu?

Jako profesjonalny trener psów z 10-letnim doświadczeniem i prawdziwy miłośnik psów, widziałem zbyt wiele przypadków, kiedy czworonogi trafiały do schronisk bo ich właściciele stracili wiarę że kiedykolwiek uda się im wyjść na spacer bez bólu i strachu o siebie i psa.
Pracując na uczelni wyższej dość dobrze rozumiałem na czym polega naukowe podejście do rozwiązywania problemów, a miłość do psów dawała mi motywację do pracy. Moim celem było stworzenie smyczy, która wniesie komfort i bezpieczeństwo spacerów na wyższy poziom i pozwoli rozpocząć treningi bez obaw o bezpieczeństwo. Marka Dogcessories to efekt pracy mojej i zgranego zespołu który doskonale rozumie ten cel i wciela go w życie.

Innowacyjni

Kreatywni

Bezkompromisowi

Kochający psy

favicon

Tworząc produkty współpracujemy bezpośrednio z pasjonatami psich sportów i profesjonalistami w zakresie specjalistycznej pracy z psami, ratownikami górskimi, trenerami przyszłych psów przewodników osób niewidomych, a także weteranami zawodów obedience i rally-o.

favicon

JESTEŚMY PROeKOLOGICZNI, BO nie stosujemy w produkcji tworzyw pochodzenia zwierzęcego. Na świecie opracowano materiały dużo trwalsze niż skóra, z których chętnie korzystamy, a nasze produkty są dla osób, które chcą żyć odpowiedzialnie i którym los zwierząt nie jest obojętny.

favicon

Dajemy absolutną pewność, że nasze produkty to najwyższy standard. Gotowe prototypy testują pasjonaci psich aktywności w Europie i USA. Na podstawie zebranych informacji wdrażamy innowacyjne technologie.

MAMY PATENT NA DOBRE PRODUKTY

w
1646
2017
r.

PATENT W POLSCE

w
878
2019
r.

PATENT W UNII EUROPEJSKIEJ

od
906
2016
r.

PROCEDURA W USA

MÓWIĄ O NAS

Logo Kto To Kupi TTV

8 marca 2020r. na antenie TTV wyemitowano odcinek programy “Kto to Kupi”, gdzie głowa i serce naszej firmy – Łukasz – wraz z dzielnie asystującą mu Bezą zaprezentował publiczności naszą smycz IDEALEASH. Zdobyli serca jurorów i publiczności!

2. Odcinek “Kto to Kupi” na player.pl

Łukasz w “Dzień Dobry TVN” na player.pl

Smycz Idealeash Trekking w programie Kto To Kupi TTV
Logo MIT Enterprise Forum Central & Eastern Europe

Mieliśmy niezwykłą przyjemność zostać finalistami V edycji MIT Enterprise Forum Poland, dzięki której mieliśmy możliwość udać się do Bostonu by pod okiem specjalistów i ekspertów uczestniczyć w warsztatach dających nam bezcenną wiedzę w zakresie kształtowania naszych produktów. Uczestniczyliśmy w nich pod szyldem SAPS Enterprise, skupiając się przede wszystkim na naszym amortyzatorze z osłoną zapobiegającą przegryzieniu, które stosujemy w naszych smyczach IDEALEASH.

Pokłosiem naszego wyjazdu do Bostonu jest rozpoczęcie dystrybucji naszych akcesoriów w USA!

Relacja z V edycji MIT Enterprise Forum Poland

Szef Dogcessories odbiera nagrodę w czasie gali MIT Enterprise Forum w Warszawie
Logo Pomorze Zachodnie

Misją konkursu była promocja rodzimych firm z Pomorza Zachodniego, które w biznesie wykorzystują atuty swojego regionu. Spośród ponad 200 firm wybrano 15 laureatów – w tym Nas, w kategorii Startupy, pod nazwą SAPS Enterprise.

Laureaci II edycji “Biznes w dobrym położeniu” Pomorze Zachodnie 

Testujesz akcesoria dla psów?

Mamy dla Ciebie propozycję nie do odrzucenia.
Skontaktuj się z nami!

Duży pies trzymający łapę na piłce w czasie zabawy

Poznaj nas lepiej

Opowiem Wam naszą historię

Oto jak (w skrócie!) powstało Dogcessories.

Jak to się zaczęło? Gaja i jej inspiracja.

Psy od zawsze były częścią mojego życia, ale najważniejszą zawsze była Gaja.

Ryzyko

Czy można prowadzić biznes nie ryzykując?