Logo Dogcessories biały napis

MAMY NOSA DO INNOWACJI!

NASZA MISJA

Relacja człowieka z psem powinna opierać się na komforcie i bezpieczeństwie – właśnie temu mają służyć innowacyjne produkty Dogcessories.

Każdy trener psów ma misję – by właściciel dobrze zrozumiał swojego czworonoga. Mało kto zdaje sobie sprawę ile psów trafia do schronisk właśnie przez to, że ludzie nie radzą sobie z ich wychowaniem.

Gdy miłośnik psów decyduje się na kupno lub adopcje, wyobraża sobie, że pies będzie towarzyszył mu zawsze i wszędzie… A co jeśli pies szarpie na smyczy tak bardzo, że wyrywa bark i każdy spacer wiąże się z bólem? Co poradzić, jeśli pies w ekscytacji gryzie smycz i wciąż istnieje ryzyko że ucieknie i zrobi krzywdę sobie lub komuś innemu?

Jako profesjonalny trener psów z 10-letnim doświadczeniem i prawdziwy miłośnik psów, widziałem zbyt wiele przypadków, kiedy czworonogi trafiały do schronisk bo ich właściciele stracili wiarę że kiedykolwiek uda się im wyjść na spacer bez bólu i strachu o siebie i psa.
Pracując na uczelni wyższej dość dobrze rozumiałem na czym polega naukowe podejście do rozwiązywania problemów, a miłość do psów dawała mi motywację do pracy. Moim celem było stworzenie smyczy, która wniesie komfort i bezpieczeństwo spacerów na wyższy poziom i pozwoli rozpocząć treningi bez obaw o bezpieczeństwo. Marka Dogcessories to efekt pracy mojej i zgranego zespołu który doskonale rozumie ten cel i wciela go w życie.

Innowacyjni

Kreatywni

Bezkompromisowi

Kochający psy

favicon

Tworząc produkty współpracujemy bezpośrednio z pasjonatami psich sportów i profesjonalistami w zakresie specjalistycznej pracy z psami, ratownikami górskimi, trenerami przyszłych psów przewodników osób niewidomych, a także weteranami zawodów obedience i rally-o.

favicon

JESTEŚMY PROeKOLOGICZNI, BO nie stosujemy w produkcji tworzyw pochodzenia zwierzęcego. Na świecie opracowano materiały dużo trwalsze niż skóra, z których chętnie korzystamy, a nasze produkty są dla osób, które chcą żyć odpowiedzialnie i którym los zwierząt nie jest obojętny.

favicon

Dajemy absolutną pewność, że nasze produkty to najwyższy standard. Gotowe prototypy testują pasjonaci psich aktywności w Europie i USA. Na podstawie zebranych informacji wdrażamy innowacyjne technologie.

MAMY PATENT NA DOBRE PRODUKTY

w
19
2017
r.

PATENT W POLSCE

w
258
2019
r.

PATENT W UNII EUROPEJSKIEJ

od
271
2016
r.

PROCEDURA W USA

MÓWIĄ O NAS

Logo Kto To Kupi TTV

8 marca 2020r. na antenie TTV wyemitowano odcinek programy “Kto to Kupi”, gdzie głowa i serce naszej firmy – Łukasz – wraz z dzielnie asystującą mu Bezą zaprezentował publiczności naszą smycz IDEALEASH. Zdobyli serca jurorów i publiczności!

2. Odcinek “Kto to Kupi” na player.pl

Łukasz w “Dzień Dobry TVN” na player.pl

Smycz Idealeash Trekking w programie Kto To Kupi TTV
Logo MIT Enterprise Forum Central & Eastern Europe

Mieliśmy niezwykłą przyjemność zostać finalistami V edycji MIT Enterprise Forum Poland, dzięki której mieliśmy możliwość udać się do Bostonu by pod okiem specjalistów i ekspertów uczestniczyć w warsztatach dających nam bezcenną wiedzę w zakresie kształtowania naszych produktów. Uczestniczyliśmy w nich pod szyldem SAPS Enterprise, skupiając się przede wszystkim na naszym amortyzatorze z osłoną zapobiegającą przegryzieniu, które stosujemy w naszych smyczach IDEALEASH.

Pokłosiem naszego wyjazdu do Bostonu jest rozpoczęcie dystrybucji naszych akcesoriów w USA!

Relacja z V edycji MIT Enterprise Forum Poland

Szef Dogcessories odbiera nagrodę w czasie gali MIT Enterprise Forum w Warszawie
Logo Pomorze Zachodnie

Misją konkursu była promocja rodzimych firm z Pomorza Zachodniego, które w biznesie wykorzystują atuty swojego regionu. Spośród ponad 200 firm wybrano 15 laureatów – w tym Nas, w kategorii Startupy, pod nazwą SAPS Enterprise.

Laureaci II edycji “Biznes w dobrym położeniu” Pomorze Zachodnie 

Testujesz akcesoria dla psów?

Mamy dla Ciebie propozycję nie do odrzucenia.
Skontaktuj się z nami!

Duży pies trzymający łapę na piłce w czasie zabawy

Poznaj nas lepiej

Opowiem Wam naszą historię

Oto jak (w skrócie!) powstało Dogcessories.

Jak to się zaczęło? Gaja i jej inspiracja.

Psy od zawsze były częścią mojego życia, ale najważniejszą zawsze była Gaja.

Ryzyko

Czy można prowadzić biznes nie ryzykując?
close

DOŁĄCZ DO NAS!

Mamy Ci wiele do powiedzenia! Pierwszy poznasz nowości, złapiesz limitowane okazje i przeczytasz porady naszych trenerów psów!