Get 10% extra OFF on Porto Summer Sale - Use PORTOSUMMER coupon - Shop Now!

Na które akcesoria dla psa szczególnie warto postawić?

Na które akcesoria dla psa szczególnie warto postawić?

Na które akcesoria dla psa szczególnie warto postawić?

Jeżeli jesteś miłośnikiem psów i posiadasz własnego czworonoga, powinieneś szczególnie mocno zadbać o jakość akcesoriów, jakie dla niego kupujesz. Zarówno smycze, jak również szelki czy obroże powinny być z górnej półki, by zapewniać komfort i bezpieczeństwo nie tylko Tobie, ale również Twojemu czworonogowi. Oto najbardziej przydatne oraz innowacyjne akcesoria dla psa, jakie znajdziesz w Dogcessories – sprawdź, dlaczego warto na nie postawić!

Smycz dla psa z amortyzatorem

Najważniejsze akcesoria to smycze dla psa, które są niezbędne zarówno podczas spacerów, jak i treningów. Biorąc pod uwagę fakt, w jak wielu momentach nam towarzyszą, ich jakość wykonania powinna być najwyższa, dlatego też nasza oferta skupia się na produktach z górnej półki. A jednym z takich produktów jest bez wątpienia smycz dla psa z amortyzacją, dzięki której Twój pupil nie będzie szarpał, a jego prowadzenie podczas spaceru będzie z jednej strony łatwiejsze, a z drugiej bardziej komfortowe. To rozwiązanie dla osób, które boją się chodzić z psem na spacer i chcą w końcu czuć się w jego trakcie w stu procentach komfortowo.

Amortyzacja nie tylko ochroni Twoje stawy i zwiększy wygodę, ale również pokaże psu, że ciągnięcie nie ma sensu i w ten sposób oduczy go tego niepożądanego nawyku. Różni się od innych rozwiązań tym, że siła amortyzacji wzrasta wraz z siłą ciągnięcia i to pokazuje psu, gdzie jest jego strefa komfortu. Tym właśnie nasza amortyzacja różni się od standardowych wyrobów innych producentów, które nie zdają egzaminu.

Oczywiście takie smycze umożliwiają również płynną regulację długości, dostępne są w wielu rozmiarach i są odporne na przegryzanie – to doskonały wybór zarówno dla właścicieli małych, jak i dużych ras.

Szarpak dla psa

W naszym sklepie możesz zakupić nie tylko te klasyczne, najbardziej powszechnie stosowane akcesoria dla psa, ale również mniej popularne, a niezwykle przydatne. Jednymi z nich są szarpaki dla psów, które dostępne są w różnych wariantach – również najbardziej solidnym, który zapewni możliwość użytkowania produktu przez długie lata.

Szarpak dla psa jest zabawką, dzięki której Twój pies znakomicie spędzi czas i dzięki któremu spożytkuje swoją energię. Dodatkowo wzmocni swoje zęby, a – co najważniejsze – będzie lepiej trawił pokarm. Podczas zabawy z szarpakiem dochodzi bowiem do pobudzenia układu trawiennego – dlatego też warto korzystać z niego tuż przed obiadem.

Obroża odblaskowa

Kolejne ciekawe akcesoria dla psów dotyczą ich bezpieczeństwa – są to specjalne obroże, które zostały wyposażone w elementy odblaskowe. Dzięki temu zwierzę będzie zauważalne nawet po zmroku co sprawi, że łatwiej będzie uniknąć niepożądanych sytuacji, takich jak np. wypadek na drodze.

To jednak nie wszystko – jak wspomnieliśmy wcześniej, podczas selekcji akcesoriów stawiamy na ich najwyższą jakość. Tutaj przejawia się ona w zastosowanych w produkcji materiałach, które są niezwykle wytrzymałe i w pełni bezpieczne dla Twojego czworonoga.

Szelki typu Easy Walk

No i na koniec coś nie tylko dla mopsów, ale również innych ras psów – doskonała alternatywa wobec obroży, a więc szelki. Doskonale sprawdzają się podczas spacerów, treningów czy zabawy. Dzięki nim nie tylko zapewnisz czworonogowi komfort, ale również oduczysz go szarpania. To również produkty, które wykonano z najwyższej jakości materiałów, dzięki czemu są niezwykle trwałe.

Podziel się tym postem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *