Get 10% extra OFF on Porto Summer Sale - Use PORTOSUMMER coupon - Shop Now!

Wini x Łukasz – o psach, smyczach i nie tylko

Winicjusz "Wini" Bartków - jedna z wielu barwnych zachodniopomorskich osobowości, raper i baczny obserwator otaczającego go świata, dowcipniś i gawędziarz - do jednej z podróży postanowił zaprosić Łukasza do wspólnej podróży autem, po wielu drogach i wielu tematach.


Wysłany Kategoria: MediaKomentarze: 0

InnPoland: Mówię: Sprawdzam!

Natalia Gorzelnik przyjechała do nas na własne oczy sprawdzić jak działa smycz z amortyzatorem Idealeash. oto efekty jej śledztwa! (więcej…)


Wysłany Kategoria: MediaKomentarze: 0

TVP Polonia: Stacja Innowacja

W maju odwiedził nas Radek Brzózka z ekipą programu Stacja Innowacja by dowiedzieć się co nieco o naszej smyczy Idealeash. Data emisji: 21 maja Strona programu Stacja Innowacja Link do odcinka (nie ma go jeszcze na stronie TV Polonia)


Wysłany Kategoria: MediaKomentarze: 0

TTV Kto to Kupi odcinek 2

Pierwsze tak ważne wystąpienie w telewizji i zakończone sukcesem! Jak poradziliśmy sobie z przedstawieniem Idealeash szerszej publiczności? (więcej…)


Wysłany Kategoria: MediaKomentarze: 0

Dogcessories finalistą 5. edycji MIT Enterprise Forum CEE!

Mamy ogromną przyjemność ogłosić, że MIT Enterprise Forum Poland - jeden z największych w Polsce akceleratorów dla startupów technologicznych - wybrał nas jako jeden z 5 startupów które w nagrodę polecą do Bostonu rozwijać swoje flagowe produkty! W naszym przypadku był to SAPS - nasza unikalna osłona przed przegryzieniem smyczy stosowana w smyczach IDEALEASH, której możliwości nie kończą się jedynie na akcesoriach dla czworonogów. (więcej…)


Wysłany Kategoria: MediaKomentarze: 0