Innowacje

INNOWACJE POPARTE PATENTEM

Nasze produkty nie są dziełem przypadku. Mają rozwiązywać konkretne problemy, które spotykają właścicieli psów każdego dnia. Za nami długie lata projektowania i testów, a przed Tobą technologia, która naprawdę działa.

  • Innowacyjny amortyzator redukujący skutki ciągnięcia smyczy przez psa
  • Innowacyjna osłona przed przegryzieniem liny, zaprojektowana na podstawie anatomii psich szczęk
  • Niezwykle wygodna i prosta regulacja długości z możliwością zapięcia smyczy wokół pasa

NIE DAJ SIĘ WCIĄGNĄĆ W KONTUZJE

Wyobraźmy sobie typowy codzienny spacer z psem. Chcesz przy okazji wyjść, zaczerpnąć świeżego powietrza i trochę się zrelaksować, a w międzyczasie Twój psiak zadba o swoje potrzeby, prawda? Ale zaraz… Twój czworonogi przyjaciel podrywa się w ekscytacji i pędzi przed siebie, ciągnąc przy tym jak parowóz. A my doskonale wiemy, że silne notoryczne szarpnięcia psa mogą odbić się na zdrowiu Waszej dwójki. Nasz system amortyzacji ma za zadanie zadbać o to, by Twoje stawy i szyja psa były odpowiednio chronione.

PROBLEM ROZGRYZIONY - SMYCZ NIE!

Przegryzie czy nie przegryzie – oto jest pytanie. Cierpliwie uczysz swojego psa chodzenia na (luźnej) smyczy… i jest to strasznie stresujące, bo Twój psiak ciągle łapie i żuje linę! A my rozumiemy, że posiadanie odpowiedniej osłony w zasięgu szczęk psa jest niezbędne. Oto Bite Stop System, 100% bezpieczna i 100% przyjazna dla psów ochrona liny, która jest jednocześnie elastyczna, lekka i niezniszczalna. Koniec stresu i “zerwie się czy nie zerwie” – niech ten problem już Cię nie gryzie!

UREGULUJ SWOJE SPACERY

Ok, a co jeśli chciałbyś poćwiczyć ze swoim psem? Pomyśl tylko – zabierasz go na wspólny jogging lub energiczny spacer, razem stawiacie czoła dystansom a przy okazji pielęgnujecie swoją więź. Przygotuj się odpowiednio, a IDEALEASH zadba o to, byś miał odpowiedni sprzęt do wspólnej aktywności bez użycia rąk! Gumowe nakładki ułatwią regulację długości i zapięcie smyczy na biodrach w każdej sytuacji kiedy tylko w obecności zwierzaka potrzebujesz wolnych rąk – nie tylko przy bieganiu, ale przy każdym dowolnym zadaniu.
icon)bungeez

Skuteczna amortyzacja

icon_bitestop

Bezpieczna osłona

icon_bungeez

Wygodna regulacja

ZDANIEM TESTERÓW

System amortyzujący szarpnięcia

Poczuj różnicę pomiędzy zwykłym rozciąganiem smyczy a realną amortyzacją!

Podczas gwałtownych szarpnięć, nasz system skutecznie chroni Twoje stawy oraz szyję psa. System działa w oparciu o zasadę, że im bardziej pies ciągnie, tym bardziej wzrasta amortyzacja smyczy. Zwykłe amortyzatory gumowe pod wpływem rozciągania, tracą siłę amortyzacji i rozciągają się i kruszeją z czasem ze względu na działanie promieni UV.

System “Stop Gryzieniu Smyczy”

Pies nie rozgryzie, jak dorwać się do naszej smyczy!

Psy gryzą smycz z różnych powodów. Z ekscytacji, dla zabawy lub z nudów. Dotychczas stosowane rozwiązania dostępne na rynku były niehumanitarne i działały awersyjne na czworonoga – opierały się o rażenie prądem a nawet o nasączanie smyczy chilli! Zaproponowaliśmy lepsze rozwiązanie.
Wykorzystaliśmy fakt, że pies zaciskając szczęki nie może przesuwać ich w płaszczyźnie poziomej. Tylne zęby psów wyglądają jak pasma górskie – właśnie dlatego, że rozgniatanie może odbywać się wyłącznie w ruchu szczęk z góry na dół. Stworzyliśmy więc spiralę tak, aby zęby się po niej ześlizgiwały, uniemożliwiając zaciśnięcie na niej szczęk psa i nie powodując przy tym cierpienia czworonoga.

System płynnej regulacji długości

Wygoda bez kompromisów

Przedstawiamy Ci jedyne tego typu rozwiązanie na rynku. Umożliwia ono prostą i szybką  zmianę długości smyczy za pomocą dwóch tubularnych gumowych nakładek. Wpięty pomiędzy nie karabińczyk nie przemieści się, a Ty dzięki temu swobodnie przepniesz smycz wokół pasa w trakcie spaceru i joggingu z psem.

Poniżej zaprezentowaliśmy podstawowe możliwości przepięcia smyczy, ale nasz system daje Ci absolutną dowolność w pozycjonowaniu nakładek i regulowaniu długości!

System bezpiecznej podróży samochodem

Podróż samochodem nie musi być stresująca

Połączenie unikalnych właściwości amortyzacji oraz wpięcia w system pasów bezpieczeństwa w autach osobowych. System jest skonstruowany w taki sposób, aby pies, podczas podróży, mógł bezpiecznie leżeć na kanapie jak i na podłodze auta. Jednocześnie nie ma on możliwości wychylenia się przez okno.