Get 10% extra OFF on Porto Summer Sale - Use PORTOSUMMER coupon - Shop Now!

O nas

Akcesoria Dogcessories wybierają właściciele psów, którzy pragną zadbać o komfort, bezpieczeństwo oraz szczęście swoich pupili.

Stworzyliśmy asortyment bogaty w najwyższej jakości produkty, które są projektowane przez osoby na co dzień pracujące z psami, z międzynarodowym doświadczeniem w szkoleniu czworonogów. Łączymy fachową wiedzę z pasją, a nasze akcesoria dla psów testują dziesiątki czworonogów i trenerów z całej Europy.

fota-1

Łukasz Skryplonek

Założyciel firmy Dogcessories i Stowarzyszenia Po To Jestem
Instruktor Szkolenia psów z 15-letnim doświadczeniem
Dyplomowany Psi Behawiorysta (Canine Behavior Science and Technology Diploma)
Członek Companion Animal Science Institute

Każdy trener psów ma misję – by właściciel dobrze zrozumiał swojego czworonoga. Mało kto zdaje sobie sprawę ile psów trafia do schronisk właśnie przez to, że ludzie nie radzą sobie z ich wychowaniem.

Gdy miłośnik psów decyduje się na kupno lub adopcje, wyobraża sobie, że pies będzie towarzyszył mu zawsze i wszędzie… A co jeśli pies szarpie na smyczy tak bardzo, że wyrywa bark i każdy spacer wiąże się z bólem? Co poradzić, jeśli pies w ekscytacji gryzie smycz i wciąż istnieje ryzyko że ucieknie i zrobi krzywdę sobie lub komuś innemu?

Jako profesjonalny trener psów z 10-letnim doświadczeniem i prawdziwy miłośnik psów, widziałem zbyt wiele przypadków, kiedy czworonogi trafiały do schronisk bo ich właściciele stracili wiarę że kiedykolwiek uda się im wyjść na spacer bez bólu i strachu o siebie i psa.
Pracując na uczelni wyższej dość dobrze rozumiałem na czym polega naukowe podejście do rozwiązywania problemów, a miłość do psów dawała mi motywację do pracy. Moim celem było stworzenie smyczy, która wniesie komfort i bezpieczeństwo spacerów na wyższy poziom i pozwoli rozpocząć treningi bez obaw o bezpieczeństwo. Marka Dogcessories to efekt pracy mojej i zgranego zespołu który doskonale rozumie ten cel i wciela go w życie.

Tworząc produkty współpracujemy…

z pasjonatami psich sportów i profesjonalistami w zakresie specjalistycznej pracy z psami, ratownikami górskimi, trenerami przyszłych psów przewodników osób niewidomych, a także weteranami zawodów obedience i rally-o.

Jesteśmy proekologiczni, bo

nie stosujemy w produkcji tworzyw pochodzenia zwierzęcego. Na świecie opracowano materiały dużo trwalsze niż skóra, z których chętnie korzystamy, a nasze produkty są dla osób, które chcą żyć odpowiedzialnie i którym los zwierząt nie jest obojętny.

Dajemy pewność, że

nasze produkty to najwyższy standard. Gotowe prototypy testują pasjonaci psich aktywności w Europie i USA. Na podstawie zebranych informacji wdrażamy innowacyjne technologie.

Docenili nas

Przystąpiliśmy do brytyjskiego Global Enterpreneur Programme

Global Entrepreneur Programme (GEP) to program, którego celem jest wspieranie startupów w staniu się globalnymi firmami, dla których brytyjski rynek to strategiczną siedziba główna i baza ekspansji międzynarodowej. GEP została założona w 2003 roku przez brytyjski Departament Handlu Międzynarodowego. To dla nas szczególne wyróżnienie, gdyż nasze produkty cieszą się ogromną popularnością na brytyjskiej platformie Amazon.

IDEALEASH w programie “Kto to Kupi” TTV

8 marca 2020r. na antenie TTV wyemitowano 2. odcinek programy “Kto to Kupi”, gdzie głowa i serce naszej firmy – Łukasz – wraz z dzielnie asystującą mu Bezą zaprezentował publiczności naszą smycz IDEALEASH. Zdobyli serca jurorów i publiczności!

Nagroda MIT Enterprise Forum – Uniwersytetu Technologicznego Massachusetts

Mieliśmy niezwykłą przyjemność zostać finalistami V edycji MIT Enterprise Forum Poland, dzięki której mieliśmy możliwość udać się do Bostonu by pod okiem specjalistów i ekspertów uczestniczyć w warsztatach dających nam bezcenną wiedzę w zakresie kształtowania naszych produktów. Uczestniczyliśmy w nich pod szyldem SAPS Enterprise, skupiając się przede wszystkim na naszym amortyzatorze z osłoną zapobiegającą przegryzieniu, które stosujemy w naszych smyczach IDEALEASH.

Pokłosiem naszego wyjazdu do Bostonu jest rozpoczęcie dystrybucji naszych akcesoriów w USA!

Relacja z V edycji MIT Enterprise Forum Poland

Docenieni przez Pomorze Zachodnie

Misją konkursu była promocja rodzimych firm z Pomorza Zachodniego, które w biznesie wykorzystują atuty swojego regionu. Spośród ponad 200 firm wybrano 15 laureatów – w tym Nas, w kategorii Startupy, pod nazwą SAPS Enterprise.

Laureaci II edycji “Biznes w dobrym położeniu” Pomorze Zachodnie