PRZYSZŁOŚĆ ZNACZY AKCESORIA KOMPOZYTOWE

COMPOSITE NATURAL

Jeśli jesteś fanem tradycyjnych skórzanych akcesoriów dla zwierząt ale nie popierasz ich wykorzystywania, z pewnością przypadną Ci do gustu Composite Natural
Materiał ten posiada fakturę niemal identyczną do skóry, jest bardzo elastyczny i występuje w szerokiej gamie kolorów.

COMPOSITE PLUS

Jest to materiał niezwykle trwały, gładki w dotyku, najłatwiejszy w czyszczeniu z całej gamy akcesoriów Composite by Dogcessories.

COMPOSITE REFLEX

Poza trwałością, łatwością w czyszczeniu i unikalnym kolorem, gamę Reflex charakteryzuje jeszcze niezwykle wydajny i trwały odblaskowy pasek pryzmatyczny.

Pasy kompozytowe pierwotnie zostały zaprojektowane do transportu rannych żołnierzy. Kiedy przypinano ich do noszy, za każdym razem trzeba było odcinać standardowe pasy polipropylenowe, gdyż łatwo nasiąkały i mogły przenosić drobnoustroje. W celu zaoszczędzenia czasu i pieniędzy zaprojektowano materiał w którym pas nylonowy lub polipropylenowy powlekany jest warstwą specjalnych polimerów. Taka struktura czyni materiał kompozytowy całkowicie odpornym na warunki atmosferyczne, pasy nie nasiąkają wodą, nie blakną, ani nie tracą swoich właściwości pod wpływem promieni UV (nie parcieją). W porównaniu do skóry, nie wysychają i nie wymagają konserwacji, ale co najważniejsze – materiały kompozytowe są od skóry nawet dziesięciokrotnie trwalsze i mocniejsze pod względem udźwigu.

Nasze akcesoria tworzymy z kilku rodzajów rodzajów materiałów kompozytowych. Większość z nich importujemy wprost z USA.
Zapach obroży, czy smyczy zwłaszcza po kąpieli psa w jeziorze, rzece (lub nawet kałuży!) często pozostawia wiele do życzenia. Rozwiązaniem są akcesoria kompozytowe, które można wyczyścić w kilkanaście sekund, gdyż nie chłoną wody.

Dajemy Ci możliwość personalizacji naszych akcesoriów COMPOSITE DOGWEAR. W Dogcessories opracowaliśmy system oznaczania imion psów, numerów telefonów i innych danych na specjalnie zaprojektowanym, odblaskowym elemencie.

Najwyższej jakości wykończenia

Karabinek z aluminium lotniczego obraca się w każdej płaszczyźnie – wokół własnej osi, góra-dół, lewo i prawo

Trwały

W produkcji użyliśmy nici tytanowych, a przeszyte elementy zostały pokryte zgrzaniem termokurczliwym

Łatwe do dezynfekcji

Nie odparza ani nie chłonie zapachów – także tych, które wydziela pies

Nie wymaga pielęgnacji

Materiał odporny na upływ czasu i niezwykle łatwy w czyszczeniu – wystarczy wilgotna ściereczka!