APETYT NA ZABAWĘ, ZABAWA NA APETYT!

Gdy twój pies skacze do ciebie by się przywitać, gdy chcesz zrobić krótką przerwę w treningu, ale zachować uwagę zwierzaka, kiedy chcesz się z nim bawić, nawiązać lepszy kontakt lub po prostu cieszyć się wspólnie spędzonym czasem – nie ma nic lepszego niż szarpaki Best Tug Toys!

Szarpaki dla psów Best Tug Toys są: idealnie lekkie, bezpieczne dla psich dziąseł, testowane przez dziesiątki szczęśliwych psów, tworzone dla nich ręcznie przez osoby zagrożone wykluczeniem społecznym.

Ponadto zabawa z szarpakiem jest niezwykle ważna dla zdrowia Twego psa. 

DOWIEDZ SIĘ DLACZEGO

SZARPAKI POLAROWE

Polecane dla starych psów i szczeniąt

SZARPAK SUPER SOLID

Gratka dla silnych i energicznych psów

DLACZEGO ZABAWA
Z SZARPAKIEM
JEST TAKA WAŻNA?

Psy trawią pokarm o wiele wolniej niż ludzie.

Psy są wszystkożerne. Od kiedy zostały udomowione, adaptacja do nowych warunków umożliwiła im trawienie składników pochodzenia roślinnego i wchłanianie węglowodanów. A to oznacza, że nie ma konieczności odstawiania składników roślinnych z psiej diety zdrowego czworonoga.

Szarpak Best Tug Toys znacząco podnosi efektywność trawienia psich posiłków. Jest to szczególnie ważne w przypadku szczeniaków oraz starych psów.

Zabawa z szarpakiem odwołuje się do psiego instynktu łowieckiego. Szarpanie “ofiary” przed posiłkiem daje sygnał układowi pokarmowemu psa by rozpocząć produkcję kwasów trawiennych, dzięki czemu Twój czworonożny przyjaciel lepiej strawi swój posiłek.

close

DOŁĄCZ DO NAS!

Mamy Ci wiele do powiedzenia! Pierwszy poznasz nowości, złapiesz limitowane okazje i przeczytasz porady naszych trenerów psów!